Проведено тренінги для ГРП, спрямовані на сприяння успішній реалізації проектів в рамках ПРМІУ

27.03.2018

З метою обговорення основних аспектів реалізації Програми 21-22 березня 2018 року ГУПП організовано тренінги для ГРП, які створено при кожному Кінцевому Бенефіціарі.

В рамках заходу ГРП детально поінформовано про основні аспекти ПРМІУ, ключові етапи проектного циклу та вимоги до підготовки проектної документації (ТЕО за міжнародними стандартами).

Водночас з метою забезпечення належного розуміння правил та  процедур закупівель і фінансування в рамках ПРМІУ консультантами ГУПП детально розкрито вимоги до проведення міжнародних торгів та фінансового менеджменту.

Однією з останніх суттєвих законодавчих змін в Україні є прийняття Закону «Про оцінку впливу на довкілля», що призвело до деяких змін в процесі реалізації проектів в рамках ПРМІУ. З огляду на зазначене, частина презентаційних матеріалів включала огляд ключових аспектів нових вимог до Оцінки впливу на довкілля.

І на кінець, з огляду на те, що найкраще навчальний процес відбувається через обмін досвідом, до участі у заході було запрошено представників двох муніципалітетів, які раніше брали участь у реалізації проектів, із залученням міжнародного фінансування. Ці учасники поділились із Кінцевими Бенефіціарами ПРМІУ рекомендаціями щодо роботи ГРП на основі власного досвіду.

Таким чином зроблено ще один крок для продовження імплементації ПРМІУ та наближення до реалізації кожного проекту.

У разі потреби Кінцевих Бенефіціарів у  додаткових роз’ясненннях за результатами тренінгів, прохання звертатись до ГУПП.