У Мінрегіоні відбулась зустріч з Потенційними Кінцевими Бенефіціарами Програми розвитку муніципальної інфраструктури України

05.10.2017
 

Мінрегіон готовий підтримувати Потенційних Кінцевих Бенефіціарів Програми розвитку муніципальної інфраструктури, але старт кожного окремого Проекту залежить від їх спроможності забезпечити належну підготовку всіх необхідних документів. На цьому наголосив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Едуард Кругляк 5 жовтня під час робочої наради з питань реалізації Програми розвитку муніципальної інфраструктури України (ПРМІУ).

 

У нараді взяли участь голови міських рад та керівники комунальних підприємств, чиї проекти за результатами відбору увійшли до Попереднього переліку проектів ПРМІУ, а також уповноважені представники Європейського інвестиційного банку, який забезпечує фінансування Програми.

 

Під час наради учасників поінформовано про наступні кроки та заходи, виконання яких є необхідним для початку фінансування відібраних проектів. Водночас керівникам потенційних кінцевих бенефіціарів було представлено членів Групи управління та підтримки Програми, які в подальшому тісно співпрацюватимуть з кожним із них зокрема, а також наголошено на необхідності та важливості створення Груп реалізації проектів на місцях.

«Мінрегіон зі своєї сторони готовий надати вам всебічну підтримку, але старт кожного окремого проекту залежить від вашої готовності забезпечити належну підготовку всіх необхідних для цього документів», — наголосив Едуард Кругляк.