F.A.Q

Чи я можу ще подати заявку  на фінансування у рамках ПРМІУ?

Відповідь

Прийом заявок на участь у Програмі завершено в березні 2016 року. На даний момент оголошення додаткового прийому заявок не планується. У разі, якщо новий прийом заявок буде розпочато, відповідне оголошення буде опубліковано на цій веб-сторінці та/або на веб-сторінці Мінрегіону.

Чи буде проводитися  новий відбір потенційних Проектів?

Відповідь

На даний час проведення додаткового відбору Проектів не планується. У разі проведення нового відбору Проектів , відповідна інформація буде оприлюднена.

Як проводився відбір Проектів ПРМІУ?

Відповідь

Відповідно до розділу 4 ОПП перший етап відбору Проектів  - перевірка потенційних Проектів  ПРМІУ за критеріями прийнятності. За результатами перевірки  опубліковано Перелік Прийнятних Проектів. Надалі Проекти з даного Переліку оцінювалися за критеріями якості та відповідності. Така оцінка проводилася національними та міжнародними технічними експертами в розрізі секторів. На цьому етапі проаналізовано якість та актуальність існуючої документації щодо Проектів, в результаті чого сформовано Попередній Перелік Проектів ПРМІУ.

Детальнішу інформацію щодо критеріїв, які застосовувалися під час такої оцінки, можна знайти в розділі 4.4 ОПП.

В подальшому щодо Проектів з Попереднього переліку Міністерством фінансів проводиться оцінка за фінансовими показниками (оцінка фінансового стану потенційних Кінцевих Бенефіціарів).

Позитивно оцінені Проекти, відранжовані  в межах інвестиційного бюджету, виносяться на розгляд Координаційного Комітету (КК) та у разі затвердження переходять на етап Підготовки Проекту.

Мій Проект було включено до Попереднього Переліку Проектів ПРМІУ. Які мої наступні кроки?

Відповідь

Ваші наступні кроки залежатимуть від особливостей Вашого Проекту. Будь ласка, зв'яжіться безпосередньо з ГУПП для отримання додаткової інформації.