Результати засідання Координаційного Комітету

13.04.2017

В рамках продовження роботи, спрямованої на реалізацію проекту «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», 05.04.2017 в Мінрегіоні проведено засідання Координаційного комітету за участю уповноважених представників Європейського інвестиційного банку.

За результатами засідання схвалено Операційний посібник програми (ОПП), який, серед іншого, визначає детальні критерії прийнятності субпроектів, порядок відбору Потенційних Кінцевих Бенефіціарів Програми, а також процедуру виділення коштів позики та здійснення моніторингу.

Відповідно до вимог Фінансової угоди ОПП надіслано на розгляд Європейському інвестиційному банку для підтвердження прийнятності.

Погодження Банку очікується вже найближчим часом, про що Потенційних Кінцевих Бенефіціарів Програми буде поінформовано додатково.

Нагадуємо, що проект «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України» реалізується спільно з Європейським інвестиційним банком відповідно до Фінансової угоди, підписаної 23.07.2015 (ратифікована Законом України від 03.02.2016 № 975-VIII), в рамках якого передбачено залучення 400 млн. євро для модернізації інфраструктури житлово-комунального господарства України у сферах:

  • теплопостачання
  • водопостачання та водовідведення
  • енергоефективність будівель
  • зовнішнє освітлення населених пунктів
  • поводження з побутовими відходами.